Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Водіння автомобіля в мегаполісі приносить такий же стрес, як стрибок з парашутом ВІДЕО

Поделиться:
Вчені з Массачусетського технологічного інституту дійшли до висновку, що стрес, випробовуваний водієм щодня в оточенні мегаполісу, можна співставити зі стресом, який переживає парашутист під час стрибка.

З метою визначити, що ж на рівень стресу водія впливає більшою мірою, дослідники використовували кілька спеціальних датчиків, які стежать за мімікою обличчя, а також фізичними показниками.

Для отримання всебічного результату, фахівці вели спостереження за аналогічними показниками у людей, що знаходилися вдома, на навчанні, на роботі та людей, що займаються екстремальними видами спорту.

Порівнявши результати дослідження, дослідники дійшли до висновку, що в ситуації на дорозі, коли автомобіліста підрізає інша машина, він переживає ті ж відчуття, що і парашутист, який ступив з літака у відкрите небо.

Фахівці Массачусетського технологічного інституту проводили ці дослідження спільно з німецькою автомобілебудівною компанією Audi.

Отримані дані, як зазначають вчені, можуть допомогти в розробці нових систем безпеки, які допоможуть знизити істотно стрес на дорогах. Це можливо за умови кращої взаємодії автомобіля з навколишнім середовищем поряд із зовнішніми пристроями та мережами, існуючими в центрах мегаполісів.

Нагадаємо, нове дослідження показало, що підвищений рівень стресового гормону кортизолу в крові робить жіноче обличчя непривабливим для чоловіків.

Відголос.com
17.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации