Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Києві калічаться і гинуть екстремали-зачепери ВІДЕО

Поделиться:
В Києві зросла кількість професійних зачеперів.

Молодь шукає адреналіну поза межами здорового глузду, а Інтернет-спільнота розпочала боротьбу проти тих, хто в пошуках гострих відчуттів чіпляється за потяги метро, тролейбуси та електрички. Аби застерегти інших, російські блогери публікують фото потерпілих від такого хобі підлітків. А в Києві кількість професійних зачеперів, так себе називають екстремали, уже сягнула сотні, є і жертви: 13 дітей постраждали і 2 загинули, повідомляє TCH.ua.

Небезпека приваблює підлітків, новачки ховають обличчя. Бояться, що в школі будуть проблеми, не розуміють їх і батьки. Тому своє хобі вони намагаються приховати, до того часу, поки їх не вдаряє струм.

19-річний Артем після такого оговтався в реанімації.Тепер про це нагадує невеличкий шрам на руці. Із таким "катанням" Артем зав'язав назавжди. Медики кажуть, що хлопець іще легко відбувся. Небезпечні розваги можуть закінчИтися переломами і навіть інвалідністю.

Речник київської міліції Ольга Білик каже, що зачеперам загрожує покарання у вигляді штрафу від 7 до 15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Проте впіймати таких зачеперів непросто, поки що вдалося лише з десяток. Мізерний штраф у 255 грн довелося платити їхнім батькам.

Відголос.com
19.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации