Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Мухарський: Україна вже захлинається у жлобстві та брехні ВІДЕО

Поделиться:
Наша держава вже захлинається у жлобстві та брехні. Разом з тим, вже визрів середній клас, який хоче зрозуміти, хто такий українець, і що таке Україна.

Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив відомий шоумен, музикант та актор Антін Мухарський, пише Gazeta.ua

Шоумен зазначив, що українці опинились в унікальному становищі, яким треба скористатися.

"Дивіться, з одного боку – доволі агресивний глобалістичний Захід, який нам нав'язує свою культурологічну модель і парадигму. З іншого – монстр імперіалістично-шовіністичної Росії. І ми затиснуті посередині", - пояснив Мухарський.

На його переконання, у цій ситуації слід сказати "стоп".

"Чому ви нав'язуєте нам свою модель – глобалістичну, мультикультурну, політкоректну? Нам не подобається ця модель. Так само і до Росії у нас є великі претензії", - наголосив актор.

За його словами, Україна вже захлинається у жлобстві та брехні.

"Вже зміщені абсолютно всі цінності – моральні, етичні, політичні. Всюди брехня, люди вдають когось, ким вони не є. Починаючи від президента, який в кращому випадку має бути завгаром, і закінчуючи зірками шоу-бізнесу, які 8 класів закінчили і щось там із себе корчать. Навколо суцільні симулякри і брехня", - вважає Мухарський.

Разом з тим, на думку шоумена, якщо пригадати 90-ті роки, то зараз принаймні видно світло в кінці тунелю.

"Люди вже напилися, наїлися, наїздилися, поїздили по закордонах. І, можливо, дехто зрозумів одну річ – людину людиною робить не "Лексус" і "Мерседес", не Версаче і Дольче Габбана. Людину людиною робить тільки культура, тільки те, що в неї в голові – виховання, аристократизм, освіта, тобто духовно-ментальні складові, а не матеріальні", - уточнив митець.

Мухарський переконаний, що в Україні вже визрів середній клас, який хоче зрозуміти, "хто такий українець, і що таке Україна".

Відголос.com
16.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации