Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Екстремал повис на крані на неймовірній висоті, зустрічаючи світанок ВІДЕО

Поделиться:
Молодий британець став зіркою YouTube і чи не національною знаменитістю, коли виклав в інтернет відеозапис підкорення одного висотного будівельного крана.

Не надто популярний серед жителів туманного Альбіону вид екстриму припав блогерам до душі, пише TCH.ua з посиланням на The Daily Mail.

Відео про підйом на кран заввишки близько 250 футів (трохи менше 80 метрів) з'явилося на YouTube 2 червня, але всього за дві доби зібрало понад 300 тисяч переглядів.

Коли хлопця запитали, навіщо він пішов туди на загибель, він відповів: "Я йшов не гинути, а жити" - свідчить підпис до ролика.

22-річний Джеймс Кінгстон, озброївшись шоломом з відеокамерою і прихопивши приятеля в якості другого оператора, поліз на верхівку крана, що стояв біля гавані.

Піднявшись нагору та прогулявшись вздовж стріли по самому краю, Кінгстон вмостився на залізні перекладини, звісив ноги, а потім взагалі повис на одній руці.

"Я провів нагорі близько години - милувався краєвидом. Я не збирався знімати нічого такого. Просто хотів опинитися там саме на світанку", - поділився враженнями Кінгстон.

Відголос.com
16.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации