Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Підкачані лакеї за державний кошт відчиняють двері та носять сумки українських нардепів ВІДЕО

Поделиться:
Серед народних обранців стрімко поширилася нова мода. За ними тінню ходять великі дядьки в костюмах: носять їхні сумки, відчиняють перед обранцями двері в будівлі та авто. Як виявилося – це помічники нардепів, які отримують зарплату з державної казни. Але більше вони схожі на охоронців, повідомляє TCH.ua

У спікера Володимира Рибака аж десять державних охоронців. Інші депутати скромніші. Наприклад, у бютівця Дениса Дзензерського лише один охоронець. Він охороняє обранця та носить за ним речі.

Регіонал Валерій Омельченко, також не любить перенавантажуватися. Його помічником в державних справах стала людина, безсумнівно, з вищою освітою. Лише не зрозуміло, в якій сфері.

Навіть Ляшко, який стверджує, що "не інвалід і сам здатен відчиняти собі двері", "спалився" на камеру: його охоронець ледь не вклонився, коли привідкривав обранцю масивні двері входу до ВРУ.

А нардеп Олександр Волков, відомий своїм запальним норовом, сам готовий захищати своїх помічників.

"Хлопці, не цей… Знаєте, є помідори – не морочте їх", - сказав народний обранець у відповідь на питання про низький рівень освіти його "помічника".

Відголос.com
16.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации