Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
"Після Туреччини в української влади переполох. Вони як з ланцюга зірвалися" - Москаль про ініціативи "Регіонів" та МВС ВІДЕО

Поделиться:
Після протестів у Туреччини, в української влади розвинулася параноя щодо масових акцій.

Таку думку у коментарі Gazeta.ua висловив народний депутат від фракції "Батьківщина" Геннадій Москаль.

Говорячи про законопроект, який розробляється Міністерством внутрішніх справ щодо вимог до проведення мирних масових заходів, він наголосив, що влада останнім часом активізувалася саме в частині притиснення прав та свобод громадян.

Так нардеп нагадав і про останню ініціативу "регіонала" Володимира Олійника щодо посилення контролю за Інтернет-сайтами.

"Після Туреччини сьогодні у влади переполох, - наголосив Москаль. - Вони зрозуміли, що сьогодні соцмережі виходять на інший рівень. А читаючи коментарі у соцмережах та інтернет-виданнях, то можна побачити, що більшість з них - проти чинної влади. Ну одне-два можна побачити, що хтось десь скаже щось позитивне про владу. Але переважно це - суцільний негатив".

Нардеп додав: "Тому після Туреччини вони як з ланцюга зірвалися. То Олійник написав про Інтернет, де згадав про насильницьке повалення устрою, захоплення влади. Це вже якась параноя у них почалася. І це все почалося після Туреччини. Бо всі побачили, що там людей вивели не політичні партії, не громадські організації. Людей вивели соціальні мережі".

Москаль підкреслив, що саме тому сьогодні іде боротьба проти мітингів, демонстрацій, інтернет-ресурсів та соціальних мереж.

"Останнім часом почалася явна закономірність подачі законопроектів, які йдуть на обмеження прав та свобод людини, а не на їхнє розширення", - підкреслив він.

Водночас, парламентар переконаний, що в разі направлення цього законопроекту до Верховної Ради, опозиція його не підтримає і скоріш за все, його буде провалено.

"Не знаю, хто там хоче підтримувати цей законопроект. Ми ще його не бачили. Та не на часі сьогодні це. Люди мають право збиратися мирно, без зброї, як це написано у Конституції. Конституція є нормою прямої дії. І викривлювати її, як цього хоче МВС, чи Адміністрація президента, не можна. Задача опозиції - не допустити цього". - підкреслив нардеп.

Відголос.com
16.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации