Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Femen знову заявляють про побиття активісток і консультанта

Поделиться:

Рух Femen заявляє про чергове побиття своїх активістів.

Як повідомляє його прес-служба, близько 21:00 суботи в Одесі на активісток Ганну Гуцол, Олександру Шевченко і консультанта руху Віктора Святського "напали співробітники українських спецслужб і жорстоко побили".

Активісти Femen були перехоплені групою людей на виході з під'їзду одного з одеських будинків.

Прес-служба стверджує, що напад було вчинено "за відпрацьованою схемою": співробітники спецслужб вели попереднє спостереження за активістами і, підібравши зручний момент, здійснили напад.

Потім злочинці зникли на автомобілі з водієм, який очікував своїх колег біля місця скоєння злочину.

"В даний момент всі 3 члени руху Femen їдуть до лікарні в машині швидкої допомоги", - йшлося в повідомленні за 23 години суботи.

Рух нагадує, що кілька тижнів тому його лідер Ганна Гуцол була побита в одному з київських кафе, також Святский був жорстоко побитий, 3 активістки Femen разом з російським фотокореспондентом Дмитром Костюковим "були побиті спецслужбами, а після того насильно утримувалися співробітниками міліції в одному з відділів" .

Femen заявляє, що систематичні атаки проти членів руху організовані українською владою і здійснені за допомогою спецслужб з метою припинити діяльність жіночого руху в "диктаторських країнах", таких як Росія, Білорусь, Україна.

Все про: Femen, Одеса

Українська правда
18.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации