Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Київські повії відпрацьовують штрафи за 4 хвилини та хваляться "депутатськими зарплатами"

Поделиться:
толичні повії за своє ремесло отримують до 1 тис. грн на день і відбуваються сміхотворними штрафами. Періодично на "нічних метеликів" влаштовує облави міліція, але після складання адмінпротоколів дівчат відпускають додому, пише "Сегодня".

Як стало відомо, за обслуговування одного клієнта київські повії беруть по 250-300 грн. Міліцейські рейди путани сприймають спокійно: збиток, який їм загрожує за поїздку у відділок, - штраф 51 грн. Ці гроші столична "жриця кохання" заробляє приблизно за 4 хвилини, зазначає видання.

За деякими даними, повії в Києві можуть заробляти до 1 тис. грн за ніч та близько 15 тис. грн на місяць. Між собою дівчата жартують, що заробляють, як депутати.

У столичній міліції розповіли, що зараз рейди проходять не на Окружній дорозі, а на інших трасах столиці - таких, як Броварський проспект.

З початку року в Києві було затримано близько 1200 повій. На них склали адмінпротоколи і відпустили.

"Ведемо боротьбу традиційними методами - з допомогою рейдів та профілактичних відпрацювань. Інші методи боротьби, особливо якщо вони пов'язані з поширенням інформації про людину, вважаються протизаконними. Важливіше знайти важелі, які не будуть суперечити українським законам. Наприклад, є категорія дівчат, які розмістили на інтернет-сайті свою анкету вперше. А після профілактичної роботи, яку ми з нею проводимо, їй стає соромно і вона припиняє свій бізнес", - розповів начальник відділу по боротьбі з торгівлею людьми карного розшуку Києва Андрій Небитів.
Відголос.com
17.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации