Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Політолог розповів, що може поставити хрест на опозиції в 2015 році ВІДЕО

Поделиться:
Довибори у п'яти проблемних мажоритарних округах, де не були встановлені результати голосування у жовтні 2012 року, можуть призначити на серпень або вже після підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Такий прогноз в ефірі телеканалу ТВі озвучив політолог Сергій Таран, пише Gazeta.ua

"Можливий сценарій – серпень-місяць, коли всі будуть у відпустках. Якщо не серпень, то, можливо, десь після європейських підписань або непідписань Угоди про асоціацію", - припустив експерт.

На його переконання, у нинішній ситуації в опозиції немає інших шансів, аніж узгодити висунення єдиних кандидатів на всіх округах.

"Якщо зараз почнуться суперечки в середині опозиційного табору – це все, це хрест на 2015 році. Опозиція може лише тоді вигравати, коли вона діє разом. Це вже той урок, який багато опозиціонерів винесло з останніх виборів, коли близько 30-ти округів було втрачено лише тому, що УДАР і Об'єднана опозиція не висунули єдиного кандидата", - наголосив Таран.

"Якщо раптом дійде до того, що пропонують окремі "регіонали", коли говорять про повернення до винятково мажоритарної системи та ще й в один тур, що взагалі абсурдно, то тоді опозиція просто приречена буде працювати разом. Просто немає інших шансів, аніж як висувати єдиного кандидата", - додав політолог.

Відголос.com
16.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации