Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У машину запорізького "смотрящего" потрапило більше 20 куль

Поделиться:

Під час замаху запорізький бізнесмен Євген Анісімов перебував за кермом "Мерседеса", що, ймовірно, і врятувало йому життя.

Про це порталу "Запоріжжя. Коментарі" стало відомо з власних джерел у правоохоронних органах.

15 серпня близько 23.00 Анісімов вийшов з офісу, який знаходиться на вулиці Патріотичній, сів за кермо "Мерседеса-кубика" і в супроводі охорони, яка знаходилася в іншому такому ж "Мерседесі", що прямував позаду, рушив у бік Набережної.

На спуску перед рестораном "Рибальський стан" дорогу кортежу перегородив автомобіль "Ленд Крузер", потім почався обстріл.

"Це його куля, вона призначалася Анісімову, але за велінням долі застрягла в моніторі, який розташовувався фактично на рівні грудей", - кажуть джерела, уточнивши при цьому, що куля калібру 7,62.

"Запоріжжя. Коментарі" вдалося зв'язатися з Анісімовим і отримати фактичне підтвердження вищевикладеним фактам.

"Це була не броньована машина. За кермом знаходився я", - підтвердив бізнесмен, уточнивши при цьому, що автоматники, дійсно, влучили по його машині більше 20 разів.

При цьому говорити про можливих замовників даного замаху і його причини він категорично відмовляється.

"Я не хочу думати про те, хто це зробив і кому це вигідно. Я вдячний Богу! Не поспішаю робити висновки", - додав бізнесмен.

Як повідомлялося, у четвер пізно ввечері невідомі обстріляли автомобіль тіньового лідера регіону і головного фінансиста Партії регіонів Євгена Анісімова.

Все про: Запоріжжя, кримінал

Українська правда
17.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации