Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Жириновський про "торговельну війну": "Голодуюча Європа заплатить вам в три рази дорожче за сало"

Поделиться:
Питання імпорту в Росію української продукції вирішувалися б легше, якби Україна вступила у Митний союз. Про це заявив голова Комітету Держдуми у справах СНД Леонід Слуцький в інтерв'ю TCH.ua.

"Для ряду товарів питання імпорту в Російську Федерацію вирішуються складніше, ніж вирішувалися б, якби Україна входила до Митного союзу, хоча б у форматі "3 +1", - сказав Слуцький.

У свою чергу Володимир Жириновский прямо закликав Україну приєднуватися до МС. А інакше не треба скаржитися, йдеться у сюжеті.

"Якщо керівництво України веде до Євросоюзу, то напевно вони порахували, що тепер можна всі сітки перекинути на Європу. А там вас чекають. Там порожні прилавки магазинів. Там немає нічого. Голодуюча Європа заплатить вам в три рази дорожче за сало, цукерки, фартухи в все інше ... горілку справжню", - сказав він.

Нагадаємо, Федеральна митна служби Російської Федерації з 14 серпня визнала всіх без виключення українських експортерів ризикованими. Про це заявили у Федерації роботодавців України (ФРУ). По суті, наголошують в ФРУ, йдеться про повну зупинку українського експорту на невизначений час, аж до тижнів або навіть місяців.
Відголос.com
16.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации