Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
SpaceX показав потяг, який "літатиме" зі швидкістю понад 1000 км/год ВІДЕО

Поделиться:
12 серпня, глава американської компанії SpaceX Елон Макс представив новий проект транспортної системи майбутнього - Hyperloop.

Система Hyperloop передбачає перевезення пасажирів у спеціальних капсулах системою труб з аеродинамічними елементами управління.

Передбачається, що пасажирські капсули на повітряних подушках, виготовлені з алюмінієвого сплаву, рухатимуться зі швидкістю до 1220 кілометрів на годину спеціальним трубопроводом низького тиску, піднятим над землею на опорах.

Автори проекту пропонують два види капсул - для перевезення лише пасажирів і для перевезення пасажирів та їхнього автотранспорту.

Проект Hyperloop припускає створення нової системи пасажирських перевезень між Лос-Анджелесом та Сан-Франциско, які розташовані в 600 кілометрах один від одного. При заявленій максимальній швидкості в 1220 кілометрів на годину, поїздка між цими містами займе близько 35 хвилин.

Вартість проекту оцінюється в шість мільярдів доларів. За таких витрат на будівництво, вважає Елон Макс, ціна квитка на поїздку в один кінець складе близько 20 доларів.

За словами глави SpaceX, створення демонстраційної моделі транспортної системи займе не більш чотирьох років.

Як повідомлялося раніше, винахідник Джон МакГінніс розробляє повноцінне і дешеве літаюче авто під назвою Synergy. Він зможе підняти в повітря 5 людей: одного пілота і 4-х пасажирів, а також невеликий багаж.

Відголос.com
15.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации