Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Кияни повідомляють про масову вирубку дерев неподалік від зоопарку

Поделиться:
Жителі Києва повідомили про нелегальну вирубку дерев по вулиці Шулявській, 20/22, недалеко від столичного зоопарку, яка почалася сьогодні, 15 серпня, передав цивільний активіст Ігор Луценко.

За їх даними, вирубка проходить незаконно, порушуючи статті 2 Закону України Про мораторій на видалення зелених насаджень у місті Києві, який накладає мораторій на знищення дерев біля житлових будівель.

"Місцеві жителі зверталися до міліції. Правоохоронці традиційно не знайомі з положеннями зазначеного Закону, за їх словами, очікують вказівки від профільних чиновників КМДА про те, чи є дана вирубка законною чи ні", - додав Луценко.

Як повідомлялося вчора, 14 серпня, київське управління прокуратури заявило, що встало на бік протестувальників жителів столиці проти забудови скверу по вулиці Серафимовича на Березняках, а також ініціює розгляд питання в Київраді.

Нагадаємо, кілька сотень людей зібралися на акцію протесту проти забудови скверу на масиві Березняки в Києві за вул. Серафимовича, частина активістів намагалися повалити встановлений забудовниками паркан.
Відголос.com
15.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации