Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
В українців відберуть пільги, щоб залатати чергову діру в бюджеті

Поделиться:
Через "дірку" у бюджеті, що постійно росте, в адміністрації президента вирішили серйозно переглянути податкові пільги.

Як пише ZN.UA, згідно з низкою експертних прогнозів, за підсумками року дефіцит держфінансів може скласти близько 4-6% ВВП (при запланованих 3,5%).

За даними видання, яке посилається на джерела в АП, такі проблеми бюджету в минулі часи вирішувалися за рахунок інфляції, але зараз за підсумками семи місяців поточного року вона поки нульова.

Саме тому у цій ситуації для компенсації потенційної недоїмки доводиться шукати альтернативні традиційним джерела.

Зазначимо, перегляд податкових пільг планувався ще при розробці урядової програми стимулювання економіки і обговорювався в ході переговорів з МВФ, проте до останнього часу відкладався з причин своєї "чутливості".

Як зазначає видання, зараз податкові пільги для агросектору знову під загрозою мінімум часткової ліквідації. Як очікується, це має принести в казну додатково від 10 до 13 млрд грн.

Водночас, багато ініціатив, покликані стати джерелом додаткових надходжень до бюджету, вже зареєстровані в парламенті у вигляді законопроектів, що подали нардепи.

Як повідомлялося раніше, з вересня українським багатіям буде складніше виводити гроші в офшори. Відповідний закон підписав Віктор Янукович.
Відголос.com
15.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации