Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
В елітних багатоповерхівках київських чиновників удвічі підняли квартплату

Поделиться:
У Києві вдвічі зросли тарифи на обслуговування будинків і прибудинкових територій "кабмінівських" багатоповерхівок, де живуть багато столичних чиновників. Мешканці, які отримали нові платіжки, збирають підписи та хочуть скаржитися Миколі Азарову, пишуть ВестиВести.

Як повідомляється, вартість прибирання сходових клітин, підмітання доріжок та вивезення сміття зросла більш, ніж у 30 будинках, що належать ДП "Укржитлосервис".

Мешканці цих багатоповерхівок незадоволені таким станом речей.

"Я отримала квитанцію про оплату і дуже здивувалася. Тепер нам доведеться платити на 240 грн більше. І це при тому, що будинок не новий, в під'їзді грибок, доріжка до парадного вся в ямах. А платити будемо, як за квартиру в новобудові", - поскаржилася дружина співака Віктора Павліка Лариса, яка живе по вул. Флоренції, 1/11.

А мешканці будинку по вул. Срібнокільській, 20, де живе чимало чиновників, скаржаться на тріснуті стіни.

"У нас будинок кабмінівський, тут живе багато чиновників Кабміну, АП. А стіни у будинку тріснули через сусіднє будівництво, довелося їх стягувати спеціальними металевими стяжками. Тріщини у мене в квартирі комунальники обіцяли закрити, але так і не виконали, я вже сам на свої заощадження робив, тому що в квартиру було страшно зайти. А тепер ось маю на 77 грн більше платити", - обурюється мешканець будинку Василь Бойко.

Разом з тим, в "Укржитлосервис" повідомляють, що нові тарифи - економічно обґрунтовані.

"Ми розрахували економічно обґрунтовані тарифи, затвердили їх в управлінні цінової політики КМДА. У цих будинках давно не піднімалися розцінки. А якщо люди не хочуть платити, то нехай створюють ОСББ і самі вирішують, як їм бути", - повідомив директор підприємства Микола Брезло.

У мерії кажуть, що підвищувати квартплату в інших будинках поки не збираються.
Відголос.com
15.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации