Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Києві з'явиться Парк кохання

Поделиться:
У Києві планують реконструювати Новонаводницький парк і створити там Парк кохання. Відповідне рішення вже узгоджено КО Київзеленбуд і перебуває на розгляді у голови КМДА Олександра Попова, повідомили у Всеукраїнській громадській організації Сила країни, яка виступила ініціатором реконструкції парку.

"Це повністю соціальний проект. За власні кошти та кошти інвесторів ми плануємо реконструювати Новонаводницький парк біля пам'ятника Кию, Щеку і Хориву і створити там Парк кохання. У цьому місці часто проходять весілля, хоча територія міститься у занедбаному стані. Оновлений парк повинен стати символом любові Києва", - сказав голова ВГО Сила країни Сергій Кравченко.

Планується, що в оновленому парку з'являться стилізовані арки і лавки, які будуть містити символи кохання. Також планується надавати можливість охочим молодятам увічнити свої почуття на плитах, якими будуть викладені доріжки в парку.

Отримані від цього кошти будуть перераховуватися Інституту отоларингології ім. Коломійченка АМН України і лікарні Охматдит на закупівлю обладнання для ранньої діагностики проблем зі слухом у дітей.

Нагадаємо, 7 травня в Києві встановили пам'ятник Історія Кохання. Він присвячений італійцеві Луїджі і українці Мокрині, яких познайомила і розлучила війна.
Відголос.com
16.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации