Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Ялті родичі звинувачують медиків у смерті породіллі і немовляти ВІДЕО

Поделиться:
У ялтинському пологовому будинку 23-річна жінка народила мертве немовля, а за кілька днів померла сама. Майже тиждень після пологів породілля пролежала в комі, але до тями так і не прийшла. Родичі звинувачують у смерті жінки лікарів. Ті, своєю чергою, посилаються на складну вагітність та пологи, повідомляє TCH.ua

Аліне Османова виношувала дівчинку. Це була її перша вагітність і перші пологи. За словами її матері, під час вагітності донька почувалася добре, жодних патологій у неї не виявили. Щоправда, дівчина мала хворобу нирок. Щойно почалися перейми, то її відвезли до пологового. На другий день Аліне стало зле. За словами матері, в доньки підскочив тиск та почалися сильні болі. Жінка наполягала на негайному кесарському розтині.

Шість діб лікарі боролися за життя породіллі. Викликали фахівців із Сімферополя. Однак, марно. Породілля померла, так і не вийшовши з коми. У смерті доньки та онуки, родичі звинувачують лікарів.

Лікарі кажуть, що у жінки була ускладнена вагітність та вкрай важкі пологи. А немовля померло через відшарування плаценти. Врятувати ж молоду жінку, за їх словами, було не можливо.

За фактом смерті жінки та її дитини ялтинська міліція порушила кримінальну справу. Медикам закидають неналежне виконання професійних обов'язків. Далі проведуть експертизу, яка триватиме 2 місяці.

Якщо провину лікарів пологового доведуть, їм загрожує до п'яти років ув'язнення. Власне розслідування трагедії розпочало і мінохорони здоров'я Криму. Висновки обіцяють оголосити за місяць.

Нагадаємо, що це вже не перший випадок у Криму, коли медиків винять у смерті немовляти. Також нещодавно на Дніпропетровщині 35-річна породілля загадково померла у лікарні разом із немовлям

Відголос.com
15.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации