Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Українських дітей "оздоровлюють" в руїнах, а Богатирьовій зробили 5-зірковий ремонт ВІДЕО

Поделиться:
Поки українські діти калічаться та помирають через жахливий стан дитячих санаторіїв, високопосадовці з МОЗу роблять мільйонні ремонти у державних установах та перебудовують свої маєтки. Програма "Гроші" порівняла стан українських дитячих санаторіїв та чиновницьких кабінетів у Міністерстві охорон здоров'я.

Наприкінці травня країну шокувала новина про 10-річну Діану Сідельник, що загинула в санаторії "Юність" у Сімеїзі внаслідок обвалення балкону.

Як з'ясували журналісти "Грошей", за роки незалежності 100-річна будівля санаторію "Юність" не ремонтувалася жодного разу. Подібна ситуація й у багатьох інших санаторіях країни. Так, дитячий санаторій "Барвінок" під Києвом, що також спеціалізується на туберкульозних хворих, не отримував коштів на ремонт з 2008 року.

А ось будівля Міністерства охорони здоров'я – за віком така ж, як санаторій "Юність" – в ідеальному стані. В грудні тут зробили капітальний ремонт. З приходом Раїси Богатирьової в крісло міністра кошти з бюджету на ремонт адміністративної будівлі МОЗу виділяються щорічно.

В 2011 році чиновники на реконструкцію власних кабінетів витратили майже 2 млн грн. Однак цих коштів виявилося мало - і в 2012 на міністерські фасади пішло ще 400 тис. бюджетних коштів.

Цих грошей з головою б вистачило, аби відремонтувати історичний корпус санаторію "Юність".

З приходом в крісло міністра Раїса Богатирьова пообіцяла велику реформу медицини. Почала з реформації свого робочого місця: перенесла свою приймальню у більш просторе приміщення та зайняла майже ціле крило міністерської будівлі.

Дубові двері, дорогий кахель, килимові доріжки - це і є нова приймальна Раїси Богатирьової.

З'явилися біля міністерської приймальні й новенькі туалети: кахель італійський, сантехніка швецька. Унітаз міністра коштує близько 4 тис. грн, рукомийник – 2 тис. грн.

Крім нового кабінету міністр Богатирьова отримала і нову державну дачу. Точніше стару державну віллу знесла, аби поставити нову. І поки МОЗ з усіх сил реформує українську медицину, українські діти "оздоровлюються" в руїнах.

Відголос.com
15.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации