Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Американська пара хоче всиновити українського хлопчика без рук та ніг ВІДЕО

Поделиться:
TCH.ua вдалося познайомитися з американським подружжям, яке хоче всиновити покинутого українського хлопчика, народженого без рук та ніг. Молода пара зі штату ТеннессІ вже виховує двох українських дівчаток із синдромом Дауна. Тепер у Тернополі вони знайомляться з малим Андрійком. Це перші люди, які хочуть всиновити таку дитину.

Малий Андрійко американцям усміхається. Хлопчика мати залишила в пологОвому, бо народився без рук і ніг. Зараз Андрійкові півтора року. Американці з міста Чаттануга дізналися про нього із соціальних мереж. Ізра - інженер, а Келлі - вчителька. Обидвоє працюють у школі для дітей з особливими потребами. Для Ендрю, себто нашого Андрійка, обіцяють купити протези.

Власних дітей у подружжя немає. Американцям по тридцять два, вони кілька років тому побрАлись і майже відразу стали батьками двох дівчаток з України із синдромом Дауна. Старшій Елені зараз чотири, меншій Юліані – два роки. Донечок Келлі залишила зі своїми батьками і вирушила з чоловіком у Тернопіль по третю дитину.

Працівникам Тернопільського будинку дитини американське подружжя відразу сподобалося. Та й кажуть, для Андрійка це, можливо, єдиний шанс отримати родину. Бо, зазвичай, в Україні такий дітей не всиновлюють. Ізра та Келлі планують повернутися до Америки вже за кілька тижнів і разом із сином.

Відголос.com
15.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации