Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
75 осіб зависли в повітрі на канатній дорозі на Ай-Петрі

Поделиться:

У неділю поблизу Ялти сталася зупинка вагончиків з людьми на канатній дорозі Місхор - Ай-Петрі.

Як повідомляє прес-служба управління ДСНС у Криму, численні дзвінки про надзвичайну подію стали надходити до служби порятунку міста Ялта о 15:40.

Як виявилося, в результаті технічної несправності сталася зупинка вагончиків з людьми на канатній дорозі на різних висотах.

Загалом у повітрі виявилися 75 осіб, з яких 35 перебували в районі нижньої станції Місхор, на висоті близько 50 метрів, і ще 40 осіб в районі який примикає до плато Ай-Петрі на висоті близько 130-140 метрів.

Враховуючи характер несправності і неможливість запустити канатну дорогу в аварійному режимі, розпочато спуск людей з вагончиків на землю, евакуація людей здійснюється інструкторами-рятувальниками, які перебували у вагончиках.

Станом на 18.45 з нижнього вагончика спущено на землю 28 осіб, закінчена підготовка та розпочато роботи з евакуації людей з висоти 130-140 метрів.

У місцях спуску людей чергують рятувальники, а в безпосередній близькості знаходяться машини медицини катастроф та чергують психологи держслужби з надзвичайних ситуацій. Рятувальні роботи тривають.

Довжина канатній дороги, що діє круглий рік, - 2980 м. На ній є всього три станції. Пасажирська кабіна проходить шлях за 15 хвилин. Вона важить 1,8 тонни і вміщує 40 осіб.

Все про: Крим

Українська правда
11.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации