Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Активісти "Дорожнього контролю" блокують пости ДАІ по Україні

Поделиться:

Активісти громадського руху "Дорожній контроль" у неділю і понеділок блокують пости ДАІ по всій країні, в рамках операції "Банкрут".

Про це повідомляють "Новости Донбасса" з посиланням на блог користувача pauluskp.

"Мета цілодобового чергування - не давати гайцям брати хабарі, а це для ОПГ МВС прямі збитки. На Донеччині громадськими активістами заблоковані пости в Мангуші, Волновасі, Ясинуватій, Селидовому, Слов'янську та інші. Активісти стежать за тим, щоб даішники не зупиняли машини без причини, контролюють кожен випадок зупинки і надають водіям юридичну допомогу", - пише автор.

"Автомобілі ДК біля постів можуть бути з прапорами, так що під'їжджайте до них і беріть участь в чергуванні - хоча б на деякий час", - закликає блогер.

Операція "Банкрут" проводиться на підтримку активіста "Дорожнього контролю" Олега Богданова.

У листопаді 2012 року Богданову спалили його автомобіль. 21 липня цього року Богданов був побитий невідомими. За інформацією міліції, медики діагностували у потерпілого закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, перелом кісток носа і щелепи.

27 липня близько 50 активістів "Дорожнього контролю" пікетували Ворошилівський райвідділ міліції Донецька через побиття Богданова.

Все про: ДАІ, Донецьк

Українська правда
11.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации