Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Луценко закликав "Батьківщину" позбутися "генератора тушок"

Поделиться:

Юрій Луценко закликав "Батьківщину" позбавитися від тушок.

Про це він заявив у зверненні до делегатів об'єднавчого з'їзду ВО "Батьківщина", який прочитав зі сцени на Михайлівській площі.

"Мене запросили лише вчора, тому я не мав часу підготуватися до короткого виступу, боюся, що він буде довгим", - зазначив він.

"Прошу вибачення, якщо я скажу речі, які вважаю за необхідне сказати в цьому відкритому просторі", - додав політик.

Луценко зазначив, що "наша сила завжди в тому, що ми говоримо один одному правду, навіть коли вона не збігається з точкою зору тих, хто говорить, дискусія і правдиві слова завжди додають сили нашому об'єднанню".

"Я вітаю об'єднання в єдину опозиційну партію "Батьківщина" всіх, хто вступив сьогодні в неї. Я упевнений, що закінчився час, коли БЮТ був фактично нянькою опозиції, і сьогодні він повинен перейти у вигляді об’єднаної партії "Батьківщина" в наступ", - заявив політик.

"Ми маємо пройти моральне очищення всі. Починаючи кожен із себе. Я вважаю за можливе сказати деякі критичні речі і про те, що відбувається в опозиції і сьогоднішньому процесі його об'єднання… Головне завдання нового керівництва "Батьківщини" навчитися чути людей, партійців і безпартійних", - зазначив він.

Луценко уточнив, що "непереможна сила Юлії Володимирівни Тимошенко була в тому, що вона, як і всі інші політики, мусила позичати гроші в олігархів, але чула виборців, а не своїх спонсорів".

"Ми маємо зробити із цього висновок і повернутися таку атмосферу в "Батьківщину" і у всю опозицію", - сказав політик.

"Керівництво "Батьківщини", мої друзі, я до вас звертаюся, для того, щоби бути чесними і говорити про моральну революцію, а отже і про політичну революцію позбудьтеся "генератора тушок", який знаходиться всередині партії", - звернувся Луценко.

Як відомо, 14 червня з’їзд "Фронту змін" одностайно ухвалив рішення про об’єднання з ВО "Батьківщина" шляхом ліквідації та вступу членів "Фронту змін" до ВО "Батьківщина".

Водночас на з'їзді партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко залишили головою партії та висунули єдиним кандидатом на вибори президента від ОО "Батьківщина", головою політради партії став Арсеній Яценюк, а його заступником – Сергій Соболєв. Олександра Турчинова призначили очільником центрального апарату партії.

Українська правда

Все про: Тимошенко, Луценко, "Батьківщина"

Українська правда
15.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации