Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Офіс УДАРу обступили проплачені пенсіонери

Поделиться:

Перед офісом партії УДАР  зібралися близько  сотні людей переважно пенсійного віку з незрозумілими вимогами, в партії заявляють, що це провокації.

Про це Українській правді повідомив депутат від УДАРу Ростислав Павленко, який вийшов поспілкуватись з людьми.

"Відбувається чергова провокація, люди не можуть сформулювати своїх вимог, їхні покази різняться. Є кілька явних організаторів, які намагаються щось говорити про відповідальність депутатів, але решта уникають контакту", - повідомив Павленко.

"Маємо чергову проплачену акцію. Дехто з учасників говорить про те, що їм платять по 20 гривень за годину і вони мають стояти з 9 до 13 години. Цього разу зібралися пенсіонери, на відміну від минулого разу", - додав він.

Водночас голова Київської обласної організації партії "УДАР" Олег Велікін повідомив, що людям крім грошей роздавали листівки.

"Ми зафіксували, як невідомі особи роздають людям гроші та записують людей, які беруть участь у "мітингу". Людям роздають листівки, у яких поливають брудом партію "УДАР" та її лідера Віталія Кличка. Також, ми зафіксували невідомих осіб у цивільному, які охороняють  так званий мітинг", - повідомив  Велікін, слова якого наводить прес-служба УДАРу.

Українська правда

Все про: УДАР, мітинги, акції, Київ

Українська правда
09.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации