Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Романюк: У КАСУ підробили судове рішення під Засуху

Поделиться:

Рішення Київського апеляційного суду щодо парламентських виборів 28 жовтня на одній з дільниць 94 округу було підроблено і сфальсифіковано.

Про це у своїй колонці на Українській правді написав кандидат в депутати по цьому округу Віктор Романюк.

За його  словами, виявилося, що рішення суду, яке він отримав у суді, повністю відрізняється від того, що було занесено до Єдиного державного реєстру судових рішень.

Мова йде про судове рішення, на підставі якого ОВК 94 скасувала голосування по 27 дільницях виборчих дільницях, у тому числі по дільниці №321325 в Обухові. Підставою для цього стало нібито недопущення спостерігача від Партії регіонів на виборчу дільницю №321325.

"При цьому я мав оригінал постанови Обухівського районного суду в справі №2-а-217/12 від 31 жовтня 2012 року, якою в адміністративному позові спостерігача ПР про визнання протиправним і скасування рішення щодо неправомірного недопущення на засідання офіційного спостерігача – відмовлено повністю", - зазначив Романюк.

"Крім того, я мав постанову Київського апеляційного суду в справі №2-а-217/12 від 02 листопада 2012 із підписами всіх трьох суддів, де зазначене рішення скасовано, а провадження в справі взагалі закрито", - наголосив Романюк.

"Переглянувши текст постанови Київського апеляційного суду в справі № 2-а-217/12 в Єдиному державному реєстрі судових рішень, на моє здивування, відкрив для себе абсолютно інший текст постанови, з іншою мотивувальною й резолютивною частиною!" – обурився він.

"Тобто, в силу очевидності кримінальної відповідальності членів ОВК, які підробили протокол і перевищили службові повноваження, за цей час постанову Київського апеляційного суду в справі №2-а-217/12 від 02 листопада 2012 року просто переписали під "замовника" – і внесли новий текст судового рішення до Єдиного державного реєстру судових рішень", - наголосив Романюк.

Українська правда

Все про: суди, Романюк, Засуха

Українська правда
08.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации