Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Янукович вже двічі вирішував випустити Тимошенко - екс-депутат

Поделиться:

Президент Віктор Янукович два рази приймав позитивне рішення по можливості лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко за кордоном.

Про це заявив екс-депутат від Партії регіонів В'ячеслав Чорновіл в інтерв'ю "ЛІГАБізнесІнформ".

Відповідаючи на запитання, чи відпустить Янукович Тимошенко на лікування, він уточнив: "Дуже складне питання. Важко зрозуміти людину, коли вона орієнтується на якісь фобії і вплив різних радників".

"Я точно знаю, що вже два рази президент приймав позитивне рішення з цього питання. Але потім все зривалося. Перший раз цю ідею безпосередньо подав я і активно відстоював цю пропозицію. Навіть підтримку у Верховній Раді вдалося знайти. Але за одну ніч все змінилося, і тему закрили", - розповів екс-регіонал.

"Вдруге був у розпал місії Європарламенту в Україні Пета Кокса та Олександра Кваснєвського. Вони дуже прозоро натякали на необхідність лікування Тимошенко за кордоном", - нагадав Чорновіл.

"Як мені відомо, рішення було прийнято практично остаточно: погодився Янукович, погодилася Тимошенко, погодилася Німеччина прийняти екс-прем'єра. Все йшло чудово, поки місія не виїхала. Як тільки вони покинули Україну, за ними слідом з Києва пішла нова умова: Янукович поставив питання, щоб хтось з вищого ешелону чиновників Європейського Союзу рівня Ангели Меркель гарантував, що Тимошенко не буде в Німеччині займатися політичною діяльністю. Це, звичайно, поховало переговори", - додав він.

"Розпочався третій раунд переговорів. Чим завершаться, сказати важко. Серпень - мертвий місяць в Європі. Ніхто не працює, у політиків тотальні відпустки. У вересні все зміниться. Януковичу виставили умову: Брюссель закриває очі на левову частку невиконаних зобов'язань по асоціації, а Київ дає по справі Тимошенко хоча б якийсь істотний сигнал", - вважає екс-депутат.

"Сьогодні йде мова про можливе обмеження ареалу пересування екс-прем'єра: це буде або тільки Берлін, або Німеччина в цілому, або їй дозволять пересуватися в межах країн Шенгенської зони. Якщо Янукович на це погодиться, питання підписання асоціації на саміті у Вільнюсі буде вирішено" , - підсумував він.

Українська правда

Все про: Янукович, Тимошенко, ЄС, Європа

Українська правда
08.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации