Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Азаров: Захід навішує Україні хибні ярлики ВІДЕО

Поделиться:
Прем'єр Микола Азаров заявив, що Захід навішує Україні хибні ярлики.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті Die Zeit, переклад якого наводить Тиждень.

"Євро-2012 було для нас стимулом для реалізації великих інфраструктурних проектів... Ми побудували дороги, залізничні вокзали та модернізували аеропорти... Деякі з них навіть у кращому стані, ніж ті, що ви знаєте у Німеччині - просто тому, що вони зроблені з використанням новітніх технологій", - похвалився Азаров.

"Україна далеко не така країна, якою її представляє Захід: корупція, придушення, відсутність демократії. Неправильно клеїти на нас лише такий ярлик", - заявив прем'єр.

Водночас, видання прокоментувало слова Азарова, посилаючись на статистику і коментарі експертів.

"Про це, звичайно, можна сперечатися. Суперник авторитарного глави держави Віктора Януковича і його прем'єра Азарова Юлія Тимошенко досі сидить у в'язниці. Через її ув'язнення багато західних політиків не поїхали на Євро-2012. А генеральна прокуратура і досі розслідує часті випадки корупції, пов'язаної з чемпіонатом", - зазначила газета.

"Витрати на оновлення інфраструктури перед початком турніру росли і росли. За словами експертів, 40% від загального обсягу інвестицій було спрямовано в темні канали. Лише на реконструкцію київського стадіону загалом пішло близько €460 млн замість запланованих €140 млн. Критики звинувачують у цьому горезвісних олігархів, які завдяки зв'язкам з урядом збагатились на державних контрактах", - додали у Die Zeit.

Відголос.com
15.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации