Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
NASA сфотографувало на Сонці гігантську діру, схожу на прірву ВІДЕО

Поделиться:
Минулого тижня на поверхні Сонця утворилася справжня безодня. Однак, як запевняють науковці, це не вісник апокаліпсису, а звичайна коронарна діра.

Водночас, науковці констатують, що це найбільша з усіх коронарних дір на Сонці, зафіксованих у цьому році, повідомляє TCH.ua

Фотографія була отримана завдяки трьом екстремальним ультрафіолетовим фільтрам Обсерваторією динаміки Сонця NASA (SDO). Коронарна діра була викликана низькою щільністю гарячої плазми в певному регіоні.

На знімку видно, що нижню корону Сонця розсікають потужні магнітні поля. Деякі закриваються дуже низько, створюючи красиві і яскраві корональні петлі, які замикають перегріті гази, що виробляють неймовірну кількість ультрафіолетового світла.

Зазначимо, крізь лінзи SDO коронарні дірки виглядають темними через низьку щільність плазми, розігрітої до мільйонів градусів, яка генерує ультрафіолетове випромінювання.

І трагічна фотографія демонструє (звичайно ж, завдяки фільтрам SDO), як нібито на Сонці дійсно є діра, більш схожа на безодню.

Відголос.com
14.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации