Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Кримські медики просять повернути витверезники для приборкання п'яних туристів ВІДЕО

Поделиться:
Кримські лікарі хочуть домогтися відновлення роботи витверезників.

За словами директора Кримського центру екстреної медичної допомоги Леоніда Диро, на сьогоднішній день медикам з ризиком для свого життя доводиться без супроводу міліції підбирати на вулицях наркоманів і буйних алкоголіків, а з настанням літа ситуація ускладнюється ще й за рахунок туристів. При цьому навіть коли п'яних і обкурених бригади привозять у лікарню, їх відмовляються оформляти в приймальних відділеннях, пише Сегодня.

"Рішення проблеми заходить у глухий кут", - говорить Леонід Диро.

У той же час головний лікар Сімферопольської станції невідкладної допомоги Лідія Прохасько зазначає, що проблема відсутності витверезників гостро проявляється на свята, як наприклад, в недавній День міста: "Ми ж не можемо залишити таких пацієнтів на вулиці і доставляємо їх в стаціонари, а там протверезінням цих громадян ніхто спеціально не займається".

Крім того, ініціативу колег-медиків підтримав і головний лікар Республіканського Центру здоров'я Віктор Бридко: "Абсолютно згоден з цими вимогами - потрібно відновити роботу витверезників. Це хоч якось буде дисциплінувати алкоголіків, яких і без приїжджих "курортників" у нас вистачає в будь-який час. Але важливо, щоб у витверезниках не тільки усували наслідки, але й боролися з причинами алкоголізму. Там потрібен психолог, потрібно проводити якусь роботу. Інакше вийде: чоловік побув у витверезнику, прийшов в себе, а через три дні - знову тут".

Нагадаємо, до закриття сімферопольського витверезника там намагалися запровадити платне обслуговування пацієнтів, але вони в основному були неплатоспроможні. Таким чином, кількість ліжкомісць згодом скоротили до 10, а потім і зовсім скасували установу.

Відголос.com
14.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации