Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Священик-педофіл заманював дітей "стрілялками" та вимагав платити йому інтимом ВІДЕО

Поделиться:
Сексуальні розбещення малолітніх людьми у рясах – не рідкість у світі та, на жаль, в Україні. Програма "Територія обману" розшукала колишнього священика, що вже "відмотав строк" за педофілію та розбещення близько 25 дітей.

Раніше він був отцем Сафронієм, якого зараз усі кличуть не інакше як "Володимирович". Його вже випустили з в'язниці достроково. Зараз він самотньо живе у селі, пиячить та іноді б'ється з товаришами по чарці.

Але коли його впіймали, слідчі були шоковані: розбещення неповнолітніх та ще й священиком – справа була тяжкою. Жертви уникали свідчень. Священик прикривався рясою.

Як стверджують слідчі, у справі отця Сафронія фігурували близько 25 дітей, що ходили до нього, та з якими він здійснював розпусні дії.

Приманкою для дітлахів був комп'ютер: такий бажаний і такий недоступний. За віртуальні "стрілялочки" та перегони вони сплачували реальним інтимом.

Зважитися на свідчення у цій справі змогли лише четверо. Та й тих свідчень вистачило, щоб засудити отця Сафронія та позбавити його ряси.

Майже всі діти – з неблагополучних родин, кількох після суду над священиком відправили до інтернатів.

Сам Сафроній провини не визнає, каже, що діток любить, та винятково, як духовний наставник. А статтю впаяли так – для статистики.

Схожої статті у церковного суду немає, але його ухвалою Сафронія таки позбавили сану. За останній час, каже владика Лука, наче нечистий розгулявся: чотирьох панотців позбавили сану. Всі мають право проситися назад, та Сафронію радять звикати до цивільного життя.

Як повідомлялося раніше, у 2010 році в Миколаєві священик розбещував дітей та виготовляв порновідео.

Відголос.com
14.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации