Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Україна займає перше місце у світі в рейтингу споживання алкоголю серед молоді ВІДЕО

Поделиться:
За результатами досліджень Всесвітньої організації охорони здоров'я, українська молодь займає перше місце у світі в рейтингу споживання алкоголю серед дітей і молоді: 40% підлітків споживають алкогольні напої принаймні один раз на місяць. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Як повідомив завідувач відділенням міської дитячої лікарні Ігор Лукасевич, у відділ реанімації все частіше надходять діти із важким алкогольним отруєнням, починаючи із 15 років. До того ж, щороку кількість таких випадків збільшується в середньому на 10-15%.

Надмірне вживання або зловживання алкоголем починається змолоду — 28% у віковій групі до 29 років, і збільшується з віком, досягаючи пікових значень у віковій групі 40-49 років — 26,7%. Кожен десятий українець малорухомий — тобто мало ходить пішки чи їздить на велосипеді, рідко або й взагалі не займається спортом. Високі показники малорухомого життя — 11% — спостерігаються вже у віковій групі 18-29 років. Більше того, опитування дітей 12-14 років показує, що першу у своєму житті порцію алкоголю діти отримують із рук своїх батьків.

Відголос.com
14.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации