Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
"Швидка" приїжджатиме до киян за 10 хвилин

Поделиться:
На виклик буде приїжджати бригада, яка в даний момент є найближчою до місця виклику.
До кінця нинішнього року в Києві буде обладнано ще дев'ять пунктів постійного базування виїзних бригад швидкої медичної допомоги, повідомляє TCH.ua. Таким чином, до кінця року в столиці виявиться 25 пунктів "швидких", повідомив голова Київміськдержадміністрації Олександр Попов.


"Кроки, які ми зробили в минулому і нинішньому році у рамках виконання завдань і доручень глави держави в сфері модернізації охорони здоров'я, дозволили вийти у Києві на новий рівень організації екстреної допомоги. З осені у столиці працює модернізована централізована диспетчерська Київської міської станції швидкої допомоги. Вже відкрито шістнадцять пунктів постійного базування бригад швидкої допомоги, а до кінця року ми обладнаємо ще дев'ять. Головна задача, яка стоїть, - гарантовано забезпечити виконання норми щодо прибуття швидкої допомоги на виклик за десять хвилин", - розповів Олександр Попов.

За словами керівника Києва, переглянутий підхід до оснащення бригад швидкої допомоги обладнанням. Також витрати на медикаменти (з розрахунку на один виїзд бригади) збільшено в шість разів. Завдяки цьому в машинах швидкої допомоги з'явилися високоефективні дорогі препарати.

Для централізації управління і руйнування адміністративних меж усередині регіону передбачено створення в Києві єдиного центру екстреної медичної допомоги та оперативно-диспетчерських служб для прийому викликів та організації їх обслуговування. На виклик буде приїжджати бригада, яка в даний момент є найближчою до місця виклику, а не та, за якою закріплений відповідний район.
Відголос.com
14.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации