Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Син Януковича мешкатиме у Ляшка?

Поделиться:

Після того, як у 2002-му році бучанська влада прийняла рішення про переведення лісів у зелені насадження, Бучу почали заселяти відомі українці.

Серед столітніх сосен та ще старіших дубів вже є маєтки шоумена Андрія Данилка, співака Святослава Вакарчука, за деякими свідченнями місцевих тут мешкає його батько, екс-міністр освіти, тенісиста Медвєдєва, народної депутатки Раїси Богатирьової та інших відомих людей.

Нещодавно містом почали ширитися чутки про те, що на бучанську лісову місцину наклав око син президента.

Місцеві кажуть, що давно вже чули, ніби Віктор Вікторович збирається будуватися у Бучі, але думали – то плітки.

Та здогадки місцевих підтвердили й робітники, які заливають двометровий фундамент навколо лісу.

До слова, коли ж бютівець Ляшко, на той час член бюджетного комітету ВРУ, отримував ділянку в Бучі разом зі своїми поплічниками, він дуже тепло відгукувався про міського голову Анатолія Федорука, під керівництвом якого міська рада і Ляшка і родичів так щедро обдарувала ділянками з лісом.

"Буча має подякувати тому, що у неї міським головою є Анатолій Федорук. Це людина надзвичайної енергії, пробивна, активна, ділова і дієва. І от саме він прийшов до мене минулого року, і приходив не один раз, і по п’ять разів на день, коли було потрібно. І разом з ним ми "пробили" ці 20 мільйонів у державному бюджеті. І саме завдяки його роботі, моїй роботі, і з’явилося розпорядження Кабінету Міністрів про виділення коштів Бучі", – сказав Ляшко.

Сума з бюджету виділялась чимала – 20 мільйонів. І був окреслений вичерпний перелік речей, які мали бути профінансовані.

Пройшло 4 роки. Частина вулиці Вокзальної і досі не освітлена попри те, що кошти держава виділила. Програма з утеплення припинилася – утеплено лише декілька будинків, але не фасади, а торці. Водопровід і каналізацію не відремонтовано. Садочок і досі не відкрили.

Але свої гектари у знак подяки від міських урядників Олег Ляшко та його родичі й майбутні "радикали" таки отримали.

У Передвиборчій програмі кандидата у народні депутати Олега Ляшка йдеться по таке:

"Після розвалу Радянського Союзу Україна мала найкращий стартовий капітал: землю…Ми … посилимо кримінальну відповідальність за хабарництво та зловживання владою…".

На кадастровій карті ділянка землі, віддана Анатолієм Федоруком та депутатами Бучанської міської ради 2006-2010 років Олегу Ляшку та його поплічникам, об’єднана в одну, розміром більше 14 га. Робочі наголошують – тепер це маєток сина президента.

Навколо великої ділянки в лісі є менші по 10 та 15 соток.

У 2009 році 1 сотка землі у Лісовій Бучі коштувала близько 10000 доларів США. Тобто Анатолій Федорук разом з депутатами віддав майна громади (землю і ліс) щонайменше на 14 мільйонів. І це лише беручи до уваги саме цю ділянку.

Про інші звитяги Федорука та "його команди" журналісти ТВі вже робили сенсаційне розслідування.

Тож далі буде?

Українська правда
07.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации