Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Путін може виставити свого кандидата проти Януковича - радник Азарова

Поделиться:
Депутат-регіонал Олег Царьов в інтерв'ю Forbes.ua розповів про "технократів Арбузова" і те, що Путін може виставити проти Азарова свою кандидатуру.

Видання нагадує, що разом із нардепами Ігорем Марковим, Олександром Пресманом та Геннадієм Трухановим Царьов входить до групи Сергія Клюєва. Із братом останнього - секретарем РНБО Андрієм Клюєвим - регіонал знайомий більше 10 років.

Хороші відносини у зв'язку зі службою він підтримує з усіма членами нинішнього Кабміну: Царьов відповідає за зв'язки депутатів-регіоналів із урядом. До його компетенції входить розробка спільних законопроектів.

"Але особисті питання я не вирішую. З ними депутати ходять безпосередньо до міністрів", - наголосив регіонал. У травні цього року Царьов був призначений радником прем'єр-міністра Миколи Азарова з аграрних питань.

Forbes заступник голови фракції Партії регіонів розповів про плюси Митного союзу, співробітництво старої і нової гвардії ПР і про головну загрозу для Віктора Януковича у 2015 році.

"Передвиборчий штаб ПР ще не розпочав роботу. Андрій Клюєв щойно повернувся із відпустки. Не думаю, що на посаду голови штабу у нас є кандидатура краща, ніж він", - заявив Царьов, зазначивши, що на останній зустрічі президентів у Севастополі Путін дав зрозуміти: Росія не зможе підтримувати Януковича у випадку підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Є два варіанти, за словами Царьова: перший - Росія заявляє, що вона не підтримує Януковича, другий, більш жорсткий - Кремль виставляє проросійського кандидата, який у першому турі відтягує частину голосів у противників опозиції.

Наприклад, продовжує регіонал, це може бути Віктор Медведчук чи якась інша фігура. У Путіна в Росії рейтинг близько 40%, тому у будь-кого, хто стане поруч із ним тут, теж буде велика підтримка.

"Головним конкурентом Януковича на виборах буде лідер УДАРу Віталій Кличко. Для цього йому потрібно просто менше виступати і не робити помилок", - вважає радник Азарова.

Говорячи про Сергія Арбузова, Царьов заявив, що він - це "вибір президента". "Якщо його становлення як публічного політика відбудеться успішно, у нього хороші шанси стати прем'єром. Шанси на це є і в Олександра Вілкула. Він теж молодий, успішний, енергійний. Сьогодні це політичне обличчя групи Ріната Ахметова", - пояснив політик.

Він також повідомив, що багато хто розраховував, що між Арбузовим та Андрієм Клюєвим на ґрунті роботи в парламенті буде конфлікт, але у них хороші стосунки. Клюєв багато років відповідав за парламент і робить це дуже вміло. Він знає опозиціонерів та людей із нашої фракції, знає, як формувався парламент.

"Одне про одного вони відгукуються нормально. Клюєв говорив, що Сергій Арбузов дуже хороший економіст і технократ, а Арбузов вважає Клюєва сильним політиком. Хороший виходить тандем. Арбузов дуже старається. У нього дійсно немає політичної школи, але він швидко росте, зустрічається з депутатами і намагається зрозуміти, як працює парламент", - розповів Царьов.

На його думку, у Митному союзі багато вигод. Україні потрібні кредити, стверджує регіонал, і додає, що дефіцит бюджету зараз великий, зростання виробництва немає, і причина - у дорогих енергоресурсах, дорогих грошах і високих податках: "у цих умовах виробництва розвиватися важко. За угодою про асоціацію Україна відкриває свої ринки повністю, а європейці для нас - ні ".

Він повідомив також, що під створення двостороннього газотранспортного консорціуму Росія була готова створити резервний фонд для України у розмірі $15 млрд. В обмін на це Україна повинна була вийти із європейського енергетичного пакету і створити консорціум із Росією.

Про це нібито домовлялися півроку тому, але пізніше Україна вийшла з домовленостей, щоб не втратити обличчя перед європейськими партнерами. Але не варто забувати, що напередодні виборів 2015 року важливо отримати кредит, для того, щоб нормально пройти виборчу кампанію.

"У мене є висновок юридичної компанії про те, що шість пунктів угоди про асоціацію суперечать Конституції України. Якщо група народних депутатів від ПР зробить звернення до Конституційного суду, він винесе рішення про неконституційність угоди із ЄС. Комуністи таке звернення із задоволенням підпишуть. Це не значить, що Україна не зможе підписати асоціацію - зможе, але лише після змін до Конституції, а це нешвидка процедура", - заявив він.
Відголос.com
07.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации