Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Кияни ладні "продати" Софію Київську за парк та кафе з безкоштовним вай-фаєм

Поделиться:
Столичні художники отримали від киян дозвіл на знесення Софії Київської, запропонувавши замість старовинного собору облаштувати парк із безкоштовним туалетом та кафе з вільним вай-фаєм, повідомляє TCH.ua.

Річ у тім, що люди, даючи свою згоду, навіть не цікавились, що за стара будівля стоїть за адресою майбутнього парку.

"Ми вийшли на вулиці з бажанням зібрати підписи на знесення будинку по вулиці Володимирська, 24, не говорячи деталей. Тобто ми не брехали, ми говорили правду", - запевнила учасниця експерименту, художниця Іванка Яковина.

Вони хотіли перевірити, як легко українці піддаються на маніпуляції. Усі деталі фіксували на мобільний телефон.

Аби не викликати підозр, митці вигадали легенду: представлялись активістами громадської організації, розробили логотип, корпоративний одяг і навіть створили свою сторінку в інтернеті.

"Тобто повністю зімітували існування громадської організації, що займається благоустроєм Києва", - зауважив художник Денис Кравець.

Однак перестороги були зайві, бо киянам все одно, що підписувати. Такий висновок зробили автори ідеї вже в перші хвилини експерименту. За дві години лист був повний підписів. Серед тих, хто погодився на знесення Софійського собору: студенти, пенсіонери і навіть міліціонери.

Тепер художники планують у макеті втілити ідею, що підтримали кияни: Софійська площа без Софійського собору.

Нагадаємо, в Умані помилково роздали землю в унікальному заповіднику "Софіївка". Неочікуваний подарунок уманчанці зробила публічна кадастрова карта України.

Відголос.com
03.08.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации