Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Нічні стрітрейсери вважають даішників своїми союзниками, а водії обурені шаленою швидкістю ВІДЕО

Поделиться:
Вуличні гонщики на машинах вважають співробітників ДАІ своїми союзниками в деяких моментах.

Як пише Сегодня , любителі швидкої їзди у Дніпропетровську часто проводять гонки.

"Заїзди проходять щоп'ятниці, а от час і місце змінюється, - розповідає Мітя Дніпропетровський, один з організаторів заїздів. - Наш клуб існує вже 2,5 роки, і в перегонах беруть участь абсолютно різні люди: від скромного офісного менеджера до інспектора ДАІ".

За його словами, представники Державтоінспекції зовсім не їхні вороги, а в деяких випадках навіть союзники. "Зазвичай вони приїжджають, дивляться, що ми нічого поганого не робимо, але кажуть, мовляв, хлопці, вибачте, але у нас є наказ керівництва вас розігнати. Часто навіть місце радять, куди ми можемо поїхати, і звідки нас не проженуть", - розповідає чоловік.

За словами організатора перегонів, у членів клубу вже були думки зібрати всі документи і нарешті проводити легальні гонки, але в цьому є свої мінуси. "По-перше, нам все одно ніхто не дозволить проводити гонки кожну п'ятницю. По-друге, в Дніпропетровську, в порівнянні з Запоріжжям і Києвом, дуже погані умови. У нас немає занедбаних злітних смуг і територій, де можна кататися", - пояснює свою позицію він.

Втім гонки по нічному місту захоплення викликають не у всіх.

"Це ж треба так не любити своїх близьких, - обурюється Аніта Яблонська, мешканка Дніпропетровська, якій доводилося бути свідком нічних гонок. - Як ці люди можуть піддавати своє життя такій небезпеки, знаючи, що у них є діти, сім'ї? Я отримала права давно, але активно вожу тільки чотири роки, і мені страшно перебувати з ними на дорозі".

У ДАІ нагадують, що офіційно в Україні проведення вуличних гонок заборонене.

"Це прирівнюється до спортивного заходу, на який потрібно отримати дозвіл у місцевої влади. По-перше, треба зареєструвати організацію, подати заявку на проведення акції, затвердити маршрут. Якщо це буде масовий захід і, тим більше, за участі великої кількості транспортних засобів, то він повинен проводитися при супроводі співробітників ДАІ. Офіційної статистики щодо стритрейсерів ми не ведемо... А от покарати гонщиків, поки вони не порушили ПДР, ніяк не можна, адже коли писалися правила, то такої проблеми, як стрітрейсери, у нас не було. Одне можу сказати - водії бояться їхати з ними на дорозі, це просто шалена швидкість, вони наражають на небезпеку життя інших людей", - повідомив начальник прес-служби Дніпропетровської ДАІ Володимир Лебедєв.

Відголос.com
14.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации