Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Патріарх Кирило приїздив до Києва у VIP-потязі з золотим вівтарем, баром та власним кухарем

Поделиться:
Патріарх Московський і всієї Русі Кирил минулими вихідними приїздив до Києва на святкові заходи до 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Приїхав до столиці України патріарх спеціальним потягом, обладнаним усіма можливими вигодами.

Журналістам програми "Гроші" вдалося потрапити усередину елітного експреса та побачити на власні очі, з яким комфортом пересувається патріарх.

Як виявилося, у поїзді Кирила цілих 20 вагонів. Серед них один – спеціальна пересувна церква. Журналістів "Грошей" на диво легко погодився пустити усередину провідник потяга патріарха.

Розкішний золотий інтер'єр, розп'яття і навіть вівтар. Так виглядає пересувна церква православної VIP-персони. Далі - покої патріарха Кирила.

На питання, чим відрізняється вагон патріарха від решти вагонів, провідник розповів, що в Кирила є власний кабінет, душ та навіть кухня.

"Це як його штаб. Там стіл довгий, де він збирає своїх. Там його кабінет, свій душ, своя гігієнічна кімната, та й усе. Решта все так само. Ну, кухня є, звісно", - повідомив провідник потяга предстоятеля Російської православної церкви.

А ось чай у "купе" патріарху Кирилу не носять – бо в нього є власний кухар.

За словами іншого провідника, в експресі патріарха, окрім пересувної церкви, є три ресторани, один вагон-салон та один вагон-бар.

Як повідомлялося раніше, на святкування 1025-річчя хрещення Русі до Києва з'їхалися ієрархи з усієї планети.
Відголос.com
31.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации