Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Сумах кілька людей напало на міліціонера, який прибув за викликом

Поделиться:
У Сумах правоохоронець прибув за викликом місцевих жителів у приватний будинок, де на нього напали і намагалися відібрати зброю, щоб помститися за справу в минулому, повідомляє обласне управління МВС.

За даними відомства, жінка повідомила у міліцію, що її побили співмешканці і попросила оперативників допомогти врегулювати конфлікт. Однак коли вони прибули на місце події, жителі будинку напали на міліціонера і спробували відібрати у нього табельну зброю.

"Як тільки міліціонер зайшов до приміщення, одна з жінок почала хапати його за формений одяг, відриваючи погони. До неї приєдналися й інші товариші по чарці: співмешканець, брат і його дружина. Відчувши підтримку, жінка сміливо сказала дільничному: "Я викликала тебе, щоб зарізати". Оскільки вона лише рік як вийшла з в’язниці, де відбувала покарання за завдання тяжких тілесних ушкоджень, міліціонер зрозумів: вона не жартує", - наголошується у повідомленні МВС.

Тоді міліціонер зробив попереджувальний постріл у стелю. Це дало йому кілька секунд, аби вибігти надвір. Але нападники кинулися за ним на вулицю, погрожуючи ножем. Там потерпілому правоохоронцю на допомогу прийшов колега, який закрив собою жінку-слідчого. Пізніше були затримані усі нападники.

"Він на мені зірочки заробив, коли посадив минулого разу - і він нормальний? Та він мені будинок два рази прострелив! Це йому так не минеться!" - обурилася жінка, яка відбувала покарання за напад на свого співмешканця і брата.

Проти зловмисників порушено справу за статтею 342 (опір працівникові правоохоронного органу).

Як повідомлялося сьогодні, 29 липня, у Луганську двоє невідомих напали на журналіста місцевого телеканалу.
Відголос.com
29.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации