Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Міліція: Меморіальна дошка Столипіну зникла ще 17 липня

Поделиться:
У Шевченківському районному управлінні міліції Києва заявили, що меморіальна дошка з фасаду будинку по вул.Гончара, 33 у Києві міністру внутрішніх справ, прем'єр-міністру Російської імперії Петру Столипіну зникла ще 17 липня.

Як розповіли в райуправлінні міліції, інформація про це була занесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, було відкрите кримінальне провадження за ст.194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна). За даним фактом проводиться розслідування. Підозрюваних у справі поки що немає.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що у Києві з фасаду будинку по вул. Гончара, 33 вкрали меморіальну табличку міністру внутрішніх справ, прем'єр-міністру Російської імперії Петру Столипіну.

Меморіальна дошка Столипіну була встановлена у вересні 2011 року з нагоди 150-тої річниці від дня його смерті. Через кілька місяців після відкриття дошка піддалася вандалізму - невідомі завдали по ній ударів, внаслідок чого на ній залишилися сліди. У російському посольстві засудили цей акт вандалізму і направили ноту з приводу цього інциденту до МЗС України з надією на відповідну реакцію української сторони.

У зв'язку з цим Посольство Росії направило у Міністерство закордонних справ України ноту з вимогою розслідувати крадіжку меморіальної дошки.
Відголос.com
29.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации