Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Російський мільярдер, який купив грецький острів, знесе особняк за $ 95 млн через цвіль ВІДЕО

Поделиться:
Російський мільярдер Дмитро Риболовлєв збирається знести куплений у 2008 році в американського магната Дональда Трампа за рекордні на той час 95 млн доларів будинок Maison de l'Amitié у Палм-Біч, Південна Флорида.

Причиною такого рішення, як повідомляє Gossip Extra, стала цвіль, що з'явилася в будинку через вологий приморський клімат.

За інформацією одного із джерел видання, особняк можуть знищити вже до кінця цього року. Причому від моменту купівлі мільярдер з Росії побував у цьому будинку лише кілька разів. Примітно, що саме цей дім намагається відсудити в нього в екс-дружина Олена.

Трамп придбав особняк у магната Ейба Госмена у 2004 році, заплативши за нього 41,4 млн доларів. Він витратив на ремонт будинку два роки, зробивши мармурову підлогу, поставивши куленепробивні вікна, двері з червоного дерева, танцювальну залу та підземний паркінг на 80 автомобілів.

Проти знесення американський екс-власник не має нічого проти. За його словами, він і не очікував, що Риболовлєв буде трепетно ставитися до свого придбання.

Нагадаємо, що у квітні відомий грецький острів Скорпіос був куплений в інтересах дочки російського мільярдера Дмитра Риболовлєва Катерини. Представник сім'ї Риболовлєвих, заявив, що острів буде місцем для тихого сімейного відпочинку.

Також слід нагадати, що у лютому Риболовлєв купив будинок відомого американського актора Уїлла Сміта за $ 20 млн.

Відголос.com
10.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации