Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Мер Феодосії помер через нестачу донорської крові - газета

Поделиться:
Кримські лікарі майже добу боролися за життя мера Феодосії Олександра Бартенєва, що виявився жертвою замаху, але врятувати мера не змогли. За даними ЗМІ, Бартенєв помер через нестачу донорської крові.

Зокрема, як стало відомо Вестям, у мера була рідкісна група крові - четверта позитивна, і не знайшлося достатньої кількості донорів з такою кров'ю, щоб вчасно зробити переливання.

Для надання допомоги меру Феодосії із Сімферополя санавіацією були доставлені досвідчені хірурги. У лікарні Бартенєву зробили три операції, але врятувати мера не вдалося. За словами медиків, у нього виявилася пробита легеня і майже повністю роздроблена ліва лопатка.

***

Нагадаємо, замах на мера Феодосії було скоєно в ніч на суботу, 27 липня. Близько 2:00 ночі Бартенєв був доставлений до лікарні з вогнепальним пораненням спини.

На наступний ранок керівник кримської міліції Михайло Слєпаньов заявив, що міліція схиляється до версії розбійного нападу, але будуть розглядатися й інші версії.

За його словами, близько двох годин ночі невідомий наздогнав Бартенєва в під'їзді будинку № 28 на вулиці Федька після того, як мер поставив машину у гараж і пішов у свою квартиру. Невідомий вистрілив Бартенєву в спину з відстані приблизно півметра. Після цього між чоловіками зав'язалася бійка і вони викотилися з під'їзду. Нападник втік, мер залишився лежати на землі.

У мера Феодосії була викрадена барсетка з грошима і документами, яку пізніше знайшли на території двору. Грошей в ній не було. За словами Слєпаньова, стріляли з обріза рушниці 16 калібру, імовірно, картеччю.

Увечері на Привокзальній площі проходив святковий концерт з нагоди Дня міста. Близько 21:00 його зупинили, оголосивши, що мер помер. Більшість глядачів розійшлися.

Мера Феодосії поховають у вівторок, 30 липня.
Відголос.com
29.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации