Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Київський суд оштрафував затриманих активісток FEMEN і російського фотокореспондента

Поделиться:
Оболонський райсуд у Києві призначив штрафи російському фотокореспонденту Дмитру Костюкову і трьом активісткам руху FEMEN, затриманим напередодні в українській столиці.

Про це повідомили в прес-службі організації.

"Суд визнав винними у порушенні правопорядку викрадених і побитих 3 активісток FEMEN і фотокореспондента Дмитра Костюкова. 28 липня близько 17:00 Оболонським судом було винесено вирок за звинуваченням активісток FEMEN у хуліганстві, дівчата були визнані винними і засуджені до виплати штрафу у розмірі 85 гривень, фотокореспондент Дмитро Костюков був також визнаний винним за звинуваченням в "опорі міліції" і засуджений до штрафу в розмірі 135 гривень", - сказано в повідомленні.

"Розіграний сценарій з міліцією і судовим засіданням, після побиття та викрадення активісток і журналіста, підтверджує, що спецслужби Росії, України, міліція і суд діють за принципом організованого злочинного угруповання. FEMEN стверджує, що замах на вбивство політолога FEMEN, викрадення 3 активісток і журналіста, побиття лідера Анни Гуцол, крадіжка особистих речей і систематичні переслідування, справа рук СБУ і ФСБ під прикриттям МВС України", - вважають представники FEMEN.

Раніше в суботу FEMEN повідомив про напад на лідера руху FEMEN Ганну Гуцол у під'їзді власного будинку. За інформацією організації, чоловік міцної статури вдарив дівчину кулаком по обличчю і, схопивши собачку Фіму породи шпіц, втік.
Відголос.com
29.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации