Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Жертва ґвалтівників із Врадіївки Ірина Крашкова хотіла б, щоб злочинців кастрували

Поделиться:
Жертва врадіївських ґвалтівників Ірина Крашкова розповіла, що хоче домогтися від правосуддя максимального покарання ґвалтівникам та нарешті побачити свого сина. Вона вже почувається дещо краще, а лікарі стверджують, якщо захоче – зможе народити дитину, розповідають Вести.

"Зараз моє головне завдання – встигнути видужати до суду та довести цю справу до кінця. Щоб ці – не знаю, як їх назвати – відповіли за заподіяне. От у Росії добре придумали: каструвати чоловіків, які поглумилися над жінками. Я хочу, щоб вони отримали у вигляді покарання довічні терміни позбавлення волі", - розповіла жертва.

Після того, що сталося, Ірина досі не зустрічалася з сином – не хоче, щоб він бачив її понівеченою. Але дитина все знає.

"Він вже дорослий. Зараз він з бабусею, на канікулах", - поділилася Крашкова.

Крім того, Крашкова розуміє, чому її справа викликала такий резонанс. На її думку, люди зрозуміли, що таке більше не може повторитися, бо "тут, в Україні, жити нашим дітям".

Нагадаємо, що таксист із Врадіївки продемонстрував, як він бив Ірину Крашкову. У відтворенні брала участь і постраждала Ірина Крашкова. Дівчину привезли спеціально з лікарні. Але вона розповідала деталі злочину окремо від Рябиненко.
Відголос.com
29.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации