Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Російських туристів у Португалії лякають українськими заробітчанами

Поделиться:
Одна з російських туристичних агенцій випустила скандальну брошуру для туристів, у якій росіян в Португалії застерігають від спілкування з переселенцями з України та Молдови. Про це повідомив у своєму блозі на "Українській правді" голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха та виклав фото брошури.

"На жаль, останнім часом в Португалії з'явилося багато переселенців з республік України і Молдавії, в тому числі й тих, які живуть нелегально. Стережіться спілкування з ними, не приймайте від них ніяких пропозицій - допомоги в організації екскурсій, купівлі нерухомості тощо. Як правило, вони ведуть себе чемно і при різкій й рішучій відмові більше не набридають", - йдеться у брошурі турагентства "Natalie Tours".

За словами Садохи, брошура докладно описує основні деталі, пов'язані з туристичним відвідуванням Португалії.
Читайте також: В Росії нарахували понад мільйон нелегальних українських заробітчан

"Ця брошура під назвою "Португалія" досить ґрунтовно описує основні аспекти, пов'язані з туристичним відвідуванням країни. Прочитавши її, російський турист не тільки зорієнтується у чужій країні і оптимізує свій відпочинок, але й ознайомиться з культурою, історією та традиціями португальців. І, як виявляється, на думку авторів брошури, найбільшою небезпекою для російських туристів у Португалії є українські, молдавські та білоруські трудові мігранти!" – обурився голова Спілки українців в Португалії.

Також автори брошури, за словами Садохи, називають небезпечними й покоївок та працівників ресторанів Португалії, які приїхали з України чи Молдови.

"Крім того, майже в кожному готелі є покоївки, і в кожному ресторані працівники з України або Молдови, Білорусії, які, в крайньому випадку, вам допоможуть у мовних проблемах. Однак не приймайте від них пропозицій надати вам якийсь сервіс, щось вам продати, або кудись відвезти - це може бути небезпечно", - процитував громадський діяч текст з брошури.

Як повідомлялося раніше, половина українських заробітчан вважаються нелегалами.
Відголос.com
29.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации