Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Янукович із Путіним били у дзвін і каталися на катері

Поделиться:

У неділю президенти України і Росії Віктор Янукович та Володимир Путін у Севастополі взяли участь у заходах на честь Дня флоту України та Дня військово-морського флоту Росії і 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Президенти поклали квіти до Меморіалу героїчної оборони Севастополя 1941-1942 років і до пам’ятника адміралу Нахімову.

Крім того, вони взяли участь в освяченні дзвіниці святого рівноапостольного князя Володимира на території Національного заповідника "Херсонес Таврійський".

Янукович та Путін першими вдарили в новоосвячений дзвін. Після церемонії вони вклонилися мощам князя Володимира у Володимирському соборі і поставили свічки. Президенти подарували храму ікони.

Вони також взяли участь у церемонії святкування Дня флоту України і Дня військово-морського флоту Росії.

На початку церемонії командувач військово-морськими силами Збройних сил України Юрій Ільїн віддав рапорт Януковичу. Командувач Чорноморським флотом Російської Федерації Олександр Вітко віддав рапорт президенту Росії.

Після цього глави держав на великому рейдовому катері обійшли стрій кораблів ВМС України та ЧФ РФ на внутрішньому рейді Севастопольської бухти.

Пізніше вони також переглянули в Севастополі військово-морське свято на честь Дня флоту України та Дня військово-морського флоту Росії і 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Після театралізованого шоу, присвяченого хрещенню Русі Володимиром Великим, відбулася демонстрація окремих елементів бойової підготовки сил флотів.

З української сторони у святі взяли участь 20 кораблів і суден, зокрема, фрегат "Гетьман Сагайдачний", великий десантний корабель "Костянтин Ольшанський", підводний човен "Запоріжжя", корвет "Хмельницький", морські тральщики, швидкохідні катери.

Фото Андрія Мосієнка та Михайла Марківа, прес-служба президента

Українська правда
28.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации