Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Путін приїхав на "антиєвропейський" круглий стіл Медведчука

Поделиться:

Президент Росії Володимир Путін приїхав на круглий стіл організований лідером громадського руху "Український вибір" Віктором Медведчуком.

Про це повідомив депутат від Партії регіонів Олег Царьов на своїй сторінці в мережі Facebook.

"На наш круглий стіл, присвячений цивілізаційному вибору України, приїхав Путін", - написав він.

Згідно анонсу заходу він називається "Конференція "Православно-слов'янські цінності - основа цивілізаційного вибору України".

Беруть участь: лідер Громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук, радник президента Росії Сергій Глазьєв, керівники провідних наукових установ України та Росії, фахівці та незалежні експерти в галузі права, економісти, політологи, громадські та культурні діячі, представники громадських організацій та ЗМІ.

"Питання: близькі чи українському суспільству нав'язуються єврочиновниками "європейські цінності" або ж українці виступають за збереження і утвердження споконвічних православно-слов'янських духовних орієнтирів, засад і традицій", - зазначено в анонсі.

Конференція організована громадським рухом "Український вибір", одним із засновників якого є екс-керівник адміністрації президента України (2002-2005) Віктор Медведчук.

Як відомо, раніше Путін відвідав молебень на Володимирській гірці і зустрівся з президентом Віктором Януковичем. Їхня зустріч тривала 15 хвилин.

Українська правда

Все про: Путін, Медведчук

Українська правда
27.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации