Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Кияни не зрозуміли "сучасних підходів" - Попов про квіти і фотошоп

Поделиться:
Комунальне підприємство Київзеленбуд користується фотошопом, щоб на своїй сторінці у Facebook дізнатися думку киян про озеленення столиці, розповів в ефірі Радіо Свобода голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов.

За його інформацією, в установі з "приходом молодого керівника Михайла Царенка використовують усе більше сучасних підходів, щоб до ухвалення тих чи інших рішень з приводу озеленення залучати киян".

"Один із таких варіантів - це вони у Facebook виставляють пропозиції про те, що от давайте подумаємо: якщо такий сквер, або вулиця, або площа прикрашена такими квітами. Яка ваша думка, може, є інші пропозиції? І одна із таких пропозицій з'явилася у ЗМІ, що нібито це робиться лише в електронних засобах масової інформації, а насправді - ні. Тобто ідея переставлена з ніг на голову. Це неправильно. Це некоректно", - поскаржився градоначальник.

Нагадаємо, раніше користувачі соціальних мереж викрили київське відомство, що займається благоустроєм столиці, Київзеленбуд, у використанні Фотошопа для звіту про свою діяльність. Так, на фото столиці були додані зображення ваз із квітами.
Відголос.com
26.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации