Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Наркодилери в Інтернеті відкрито конкурують за сфери впливу

Поделиться:
В Інтернеті з'явився новий великий сайт, який активно заманює до себе наркодилерів та відкрито рекламує себе на YouTube.

До цього часу анонімний чорний ринок Silk Road був монополістом. Цей сайт не рекламував свої послуги, щоби не привертати зайвої уваги. Менше з тим, Silk Road спромоглися у 2012-2013 роках пропустити крізь себе заборонених товарів на суму $ 14-15 млн. Серед цих товарів були й героїн, ЛСД та метаамфетамін.

Адміністрація сайту, за всієї сумнівності характеру власного бізнесу, забороняє продаж дитячої порнографії, продаж даних банківських карток, зброї масового знищення та замовлення вбивств.

Але у Silk Road вперше з'явився відкритий конкурент - сайт Atlantis, чию сторінку на YouTube щоденно відвідують до 500 людей, а загальна кількість підписантів уже сягнула 50 тис. осіб.

Дивно, що ролик Atlantis провисів на сайті YouTube вже близько місяця, хоча зазвичай адміністрація сайту видаляє подібний контент. Оскільки поки що правоохоронці жодної країни не почали висувати адміністрації сайту жодних обвинувачень, експерти пророкують стрімкий розвиток чорному ринку.

Нагадаємо, що минулого місяця в Запоріжжі спіймали правоохоронця, який торгував наркотиками, хоча мусив би боротися із їхнім збутом.
Відголос.com
26.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации