Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Посол США: Кузьмін в будь-який момент може звернутися за новою візою, але попередня ситуація буде врахована

Поделиться:
Посол США в Україні Джон Теффт заявив, що перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін може в будь-який момент звернутися в американське посольство за новою візою, однак попередня ситуація з його візою буде врахована.

Про це Теффт заявив в інтерв'ю виданню Український Тиждень.. Проте посол відмовився коментувати причини, з яких попередня віза Кузьміна була скасована.

"У цьому випадку я не можу розголошувати подробиці, оскільки у відповідності з нашим правом, яке захищає приватну інформацію, тільки він (Кузьмін - Ред.) І працівник консульства, який веде його справу, мають право говорити про її деталі", - сказав Теффт.

Він зазначив, що інформація про візові справи є конфіденційною.

"Ренат Кузьмін зробив цю справу публічною. Ми підтвердили, що його віза була скасована. Він може знову звернутися за новою візою коли-небудь, якщо захоче поїхати в США. Однак ми врахуємо ситуацію, яка сталася раніше", - заявив посол.

Нагадаємо, 10 грудня 2012 року Перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін в листі на ім'я президента США Барака Обами заявив, що влада США планувала його арешт і анулювала його американську візу. Він також звернувся до Обами з проханням сприяти проведенню на території США слідчих дій в рамках розслідування справи про вбивство народного депутата Євгена Щербаня в 1996 році.

Пізніше Кузьмін заявив, що заборона на в'їзд до США є частиною плану, за його нейтралізації як голови слідчої групи у справі про вбивство Щербаня.
Відголос.com
26.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации