Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Журналіст викрила міліцію у фабрикації справи проти учасників акції біля Межигір'я

Поделиться:
Журналіст Наталія Соколенко звинуватила слідчих у фабрикації кримінальної справи проти Костянтина і Максима Лациб, які брали участь у квітневій акції протесту біля Межигір'я.

"Раніше у братів ніяких проблем із законом не було. Однак 15 квітня Костя машиною, що належить братові Максиму, привіз на мітинг у Межигір'я опозиційного депутата Лесю Оробець", - написала Соколонко у блозі на Українській правді.

За її словами, через кілька тижнів після мітингу братам почали телефонувати слідчі із Броварів і Борисполя. "У нас є відео пограбування автомобілів, на якому видно, як грабіжники тікають з місця злочину на вашій машині", - процитувала журналіст співробітників МВС.

Соколенко зазначила, що через деякий час братам Лацибам показали відео з місця злочину. "Але на відео - інша модель автомобіля. У Максима Лациби Skoda Octavia А5 facelift, а на відео Skoda Octavia A5", - обурилася журналістка.

"І ще одна деталь з відео: пограбування чомусь відбувалося вдень і саме як навмисне перед камерами спостереження", - додала вона.

Раніше Костянтин Лациба назвав нісенітницею порушення проти нього кримінальної справи. "Спочатку ми подумали, що це непорозуміння, але коли зустрілися зі слідчим, то зрозуміли, що все серйозно. Прокоментувати цей абсурд, інакше як фабрикація і репресії - я не можу. Думаю, що це пов'язано з акцією Демократичного Альянсу під Межигір'ям, оскільки нашим автомобілем я підвозив учасників акції. Мабуть, там зафіксували номер машини і зараз активно фабрикують справу", - заявляв він.
Відголос.com
26.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации