Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Патріарх Кирило їде до Києва на спецпоїзді

Поделиться:

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило разом із предстоятелями інших православних церков відправився в Київ на спеціальному поїзді.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Велика подія відбувається на просторах історичної Русі. Ми святкуємо 1025-річчя Хрещення нашого народу. І це супроводжується дуже важливими діями", - сказав патріарх журналістам у п'ятницю на Київському вокзалі Москви.

У поїзді розміщено триметровий хрест апостола Андрія Первозванного, принесений із Греції в Росію, Україну й Білорусію Фондом Андрія Первозванного.

Патріарх нагадав, що урочистості з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі почалися в Москві з богослужіння у храмі Христа Спасителя, а також із концерту на Червоній площі, супроводжувалися спілкуванням глав Православних церков із керівництвом країни і "дуже важливими бесідами", які вони провели на теми, "які турбують увесь православний світ".

Той же літерний поїзд (поїзд високої важливості) із предстоятелями Церков після Києва відправиться до Мінська і повернеться до Москви 30 липня.

Тим часом, директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс зазначив, що станом на 26 липня підтверджена участь президентів Росії, Молдови й Сербії у заходах із нагоди 1025-річчя Хрещення Русі.

Він уточнив, що білоруська сторона не підтвердила участі Лукашенка у святкуванні.

Українська правда
26.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации